Апеляційний суд залишив під арештом ділянки Зіневича в Бучі

20 листопада Київський апеляційний суд своїм рішенням у справі №367/4963/16-ц залишив під арештом ділянки власника інтернет-провайдера «Бест» і телеканалу «Погляд» Олексія Зіневича. Раніше ці ділянки арештував Ірпінський міський суд за клопотанням заступника прокурора Київської області. Таким чином, ділянки досі залишаються арештованими, Зіневич не має права їх відчужувати та розпоряджатися ними. Попри це, на його ділянках продовжується будівництво, а для розширення території Зіневич захопив ще й бучанську вулицю Ганни Барвінок. Про це пише ITV.

Оскаржити рішення Ірпінського міського суду намагалася рідна сестра Олексія Зіневича – Зіневич Наталія Олексіївна, на яку він переписав ділянки з підставних осіб. Але Апеляційний суд Київської області, отримавши відзив прокуратури на апеляційну скаргу Наталії Зіневич, переніс своє засідання на 20 листопада. А вже 20 листопада залишив дію арешту. Це дасть можливість захистити ділянки від подальшого перепродажу іншим підставним особам, що дозволило б Зіневичу не лише зберегти майно, а й уникнути кримінальної відповідальності разом із Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком.

Як повідомлялося раніше, Олексій Зіневич є фігурантом кримінальних проваджень щодо шахрайства при виділенні на підставних осіб 1,6 га землі в Лісовій Бучі. Ця земля була незаконно виділена на співробітників інтернет-провайдера «Бест» Артема Бабенка, Андрія Протаса, Тетяну Остапчук та Артема Королькова. За дивним збігом обставин ділянки розташовані зовсім поруч. Ще до завершення процедури виділення цих ділянок Зіневич вирізав там дерева та побудував свій маєток, який обгородив, всупереч будівельним нормам, чотирьохметровим парканом. При цьому він загородив бучанську міську вулицю Ганни Барвінок, здійснивши її самозахоплення. Це перший випадок в історії українського кримінального права, коли людина захоплює міську вулицю, але Києво-Святошинська прокуратура, Ірпінська прокуратура та Бучанська міська влада на це ніяк не реагує.

Після виділення ділянок підлеглим Олексія Зіневича вони переписали цю землю на нього. Згодом Зіневич подарував ці ділянки своїй рідній сестрі Наталії.

Нагадаємо, що Олексій Зіневич та його земельні махінації в Лісовій Бучі, скоєні разом із Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком, фігурують у кількох кримінальних провадженнях, зокрема:

  • кримінальному провадженні №420191112000000081 від 28.01.2019 р. за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України; розслідує слідчий відділ Ірпінського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області;
  • кримінальне провадження №420191112000000098 від 08.02.2019 р. за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України; розслідує слідчий відділ Ірпінського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області;
  • кримінальне провадження №22019000000000048 від 27.02.2019 р. за ч. 3 ст. 190, ч. 2 ст. 358, ч. 2 ст. 365-2 Кримінального кодексу України; розслідує Слідче управління Головного управління Національної поліції в Київській області;
  • кримінальне провадження №42019000000001102 від 17.05.2019 р. за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України; розслідує Слідче управління Головного управління Національної поліції в Київській області;
  • кримінальне провадження №42019000000001103 від 17.05.2019 р. за ч. 2 ст. 365-2 Кримінального кодексу України; розслідує Слідче управління  Головного управління Національної поліції в Київській області.

Через участь у системних корупційних махінаціях із незаконним виділенням землі в місті Буча та причетність до тиску на свободу слова США позбавили Олексія Зіневича візи.

Нагадаємо, що 25 жовтня цього року у Всесвітній день макарона жителі Ірпеня принесли під офіс Зіневича каструлю макаронів із вимогою припинити «вішати лапшу» на вуха жителям Ірпеня.

Олексія Зіневича неодноразово звинувачували у обмеженні свободи слова та блокуванні інтернет-сайтів засобів масової інформації через провайдера «Бест». У 2016 році за наказом Зіневича для користувачів «Бесту» були заблоковані сайти «Зоря Приірпіння», «Ірпінь онлайн», «Правда Ірпеня» та офіційний ресурс Ірпінської міської ради. Під натиском громадськості Зіневич здався та був змушений розблокувати ресурси.

Проте у 2018 році «Бест» удруге незаконно заблокував «Правду Ірпеня». Сталося це після того, як сайт оприлюднив серію викривальних матеріалів щодо причетності Зіневича до дерибану землі та незаконної вирубки дерев у Лісовій Бучі. І тільки після публічних заяв громадських організацій, відповідних публікацій Інституту масової інформації та інтернет-видання «Детектор медіа», «Правду Ірпеня» розблокували.

Як повідомляє сайт «Моя Київщина», за повідомленням громадської організації «Інститут масової інформації», охоронці Олексія Зіневича привселюдно нападали на журналістів під час проведення круглого столу щодо перспектив розвитку Ірпінського регіону (за винятком тих, хто на нього працює). Більше того, журналістів силою виганяли з зали.

Новини

Телеканал Олексія Зіневича «Погляд» розповсюдив черговий фейк

Телеканал «Погляд» Олексія Зіневича вкотре звинуватили у розповсюдженні фейкової інформації. Депутат Бучанської районної ради Богдан Слюсаренко на своїй сторінці...

Зіневич обдурив виконавчу службу і визнав, що “Погляд” розповсюджує фейки

Власник ІА «Погляд» Олексій Зіневич визнав, що його агенція розповсюджує недостовірну інформацію. Це він підтвердив у листі...

Головний лікар Ірпеня звинуватив Зіневича у розповсюдженні фейків

Директор КНП “Ірпінська центральна міська лікарня” Антон Довгопол спростував неправдиву інформацію видання “Київвласть”...