Інтернет провайдер “БЕСТ” вчергове продемонстрував зневагу до своїх абонентів

0
593

Після тривалих технічних проблем інтернет-провайдер “БЕСТ” визнав, що блокує негативні коментарі про компанію та не збирається панькатися зі своїми абонентами. Про це пише МістоІнформ.

26 лютого 2020 року місцеві спільноти ряду міст у соціальних мережах були переповнені обуреннями. Таку реакцію людей викликала тривала відсутність послуги доступу до інтернету, скаржились на компанію інтернет-провайдера “БЕСТ”.

Інтернет провайдер Бест

Абоненти обурювались не лише тим, що вчергове не мають доступу до інтернету, а й тим, що в компанію неможливо додзвонитись і відсутня будь-яка комунікація з клієнтом. Фрілансери, для яких інтернет – це гроші, запитували у соціальних мережах хто понесе відповідальність за їх збиток.

Інтернет провайдер

27 лютого 2020 року надання послуги до інтернету компанією “БЕСТ” було часткого відновлено, але сплила інша проблема. Абоненти почали скаржитись на масове видалення коментарів, які містили питання про компенсації або були негативними відгуками на роботу компанії, з офіційної сторінки інтернет-провайдера “БЕСТ”.

Інтернет провайдер Бест
Інтернет провайдер Бест
Інтернет провайдер Бест

Через деякий час компанія “БЕСТ” підтвердила – коментарі все ж таки видаляють, але замість вибачень абонентам запропонували забирати гроші і шукати кращої долі. Працівники компанії начебто не готові вислуховувати нарікання клієнтів “за 100 гривень”.

Інтернет провайдер Бест
Інтернет провайдер Бест

Це далеко не перший випадок, коли “БЕСТ” проявляє відкриту зневагу до своїх абонентів, поганий рейтинг та критичні відгуки супроводжують інтернет-провайдера “БЕСТ” майже на всіх платформах відкуків у інтернеті. Майже будь-який критичний відгук, який з’являється у мережі, закінчується хамськими і образливими відповідями зі сторони інтернет-провайдера.

Не відстає і власник компанії “БЕСТ” Олексій Зіневич, який не тільки бажає захворіти на рак своїм абонентам, а й часто висміює фінансове становище людей. У мережі Олексія Зіневича називають доларовим мільйонером.

Інтернет провайдер Бест

Не стримався власник компанії і на цей раз, називав незадоволених абонентів такими, що “біснуються” на сторінці компанії. 

Інтернет провайдер Бест

Апогеєм стало вибіркове відношення до абонентів компанії “БЕСТ” через їх політичні уподобання. Відомо, що власник “БЕСТ”, фігурант багатьох кримінальних справ про незаконне виділення земельних ділянок у Бучі Олексій Зіневич, веде боротьбу зі своїм колишнім приятелем Володимиром Карплюкомвикористовуючи власні ЗМІ та сумнівні мітинги, які називають проплаченими. То ж, якщо у соціальній стрічці абонента “БЕСТ” знайдуть згадування на підтримку Володимира Карплюка чи його політичної сили або представників влади, то відношення до такого абонента буде “особливим”.

Інтернет провайдер Бест

Під тиском лавини негативних коментарів та обурень, компанія “БЕСТ” все ж таки розпочала компенсовувати втрати абонентів. А от запевнення Олексія Зіневича у тому, що компанія цінує своїх клієнтів після декілька днів відвертої зневаги прозвучали як насмішка.