Керівництво «Слуги народу» про Зіневича: «Зараз дуже багато вештається політичних аферистів»

0
630

Наразі дуже багато політичних аферистів намагаються прикриватися тим, що мають домовленості з партією «Слуга народу». Про це, коментуючи журналістам намагання ірпінсько-бучанського афериста Олексія Зіневича прикривати свої злочини брендом президентської партії, повідомило керівництво «Слуги народу» 12 березня під час пресконференції в інформаційній агенції УНІАН. У зустрічі з журналістами брали участь народні депутати України Олександр Корнієнко (голова партії «Слуга народу»), Олександр Дубінський та Артем Культенко (керівник штабу партії в Київській області).

Під час пресконференції журналісти запитали очільників партії, чи відповідає дійсності інформація про те, що скандальновідомий забудовник Лісової Бучі Олексій Зіневич купив собі Ірпінську та Бучанську організації партії «Слуга народу» (принаймні таке сам Зіневич розповідає своєму оточенню — ред.).

У відповідь на це запитання народний депутат, у минулому відомий український журналіст Олександр Дубінський заявив наступне: «Ви його наступного разу візьміть за шиворот, приведіть сюди, і нехай він нам скаже про це. Я взагалі не знаю, хто ця людина і жодного разу цю людину в очі не бачив. Аферистів, бажаючих швидко “обілетитися” зараз під прикриттям того, що кампанія тільки починається, буде велика кількість. До того ж, я не виключаю, що хтось буде бігати, ходити, пропонувати… Повірте, для мене моя репутація важливіша».

У свою чергу, голова партії «Слуга народу», в минулому відомий український політичний технолог Олександр Корнієнко заявив: «У нас є відпрацьована з парламентських виборів практика: всі, хто розповідають, що у нас щось купили – нехай на етапі висування не дивуються, що вони не потраплять у список. Мова може йти й про те, що ці люди ні з ким із середовища нашої партії навіть не спілкувалися. Політичних аферистів зараз багато вештається містом».

Нагадаємо, раніше Олексій Зіневич намагався прикрити брендом партії «Слуга народу» Володимира Зеленського свої злочини, скоєні разом із ексрегіоналом і мером Бучі Анатолієм Федоруком — незаконне виділення 1,6 га землі в Лісовій Бучі на підставних осіб (своїх працівників, коханку тощо).

Зіневич є фігурантом майже 20 кримінальних проваджень щодо незаконного заволодіння землею, самозахоплення міської вулиці, шахрайства, ухилення від сплати податків.

Як кримінальний рецидивіст, Зіневич став токсичним і на міжнародному рівні. Нагадаємо, через участь у корупційних земельних махінаціях і тиск на свободу слова (блокування через свого інтернет-провайдера «Бест» низки сайтів) США позбавили Зіневича візи. Він намагався відбілити свою репутацію, проте Вікіпедія видалила сторінку про нього через «малозначимість персони».