“Льоша-Зіна” відбілює скандального прокурора в обмін на пасивність Роговенка по розслідуванню дерибану Лісової Бучі

0
845

Скандальновідомий у Приірпінні власник інформаційної агенції “Погляд” Олексій Зіневич, якого у регіоні називають “Льоша-Зіна”, намагається покращити репутацію очільника Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Максима Роговенка. Про це пише Правда Ірпеня.

Так, на сайті інформаційної агенції будь-яка негативна інформація про Роговенка є “збором пліток і вигадок”, а сам прокурор відзначився “стійкістю і професіоналізмом”.

Така позиція “Льоши-Зіни” є прогнозованою, адже уже довгий час прокуратура затягує розслідування дерибану Зіневичем землі у Лісовій Бучі.

Так, одне з восьми кримінальних проваджень, фігурантом яких є скандально відомий у Приірпінні Олексій Зіневич, прокуратура безпідставно закрила, а щодо інших справ не ведуться жодні слідчі дії. Кримінальні провадження були відкриті з приводу шахрайства при виділенні Зіневичу на підставних осіб 1 га землі в Лісовій Бучі та захоплення дороги загального користування.

Як зазначалося раніше у ЗМІ, за вказівкою керівника Києво-Святошинської місцевої прокуратури Юрія Дмитруня та начальника її Ірпінського відділу Максима Роговенка була закрита одна із справ стосовно привласнення дороги: кримінальне провадження №12019110040002173 від 11 грудня 2019 р. за фактом самоправства при захопленні частини вулиці Ганни Барвінок у м. Буча площею 0,2255 га (ч. 1 ст. 356 Кримінального кодексу України). Як відзначається в матеріалах справи, Зіневич захопив дорогу разом “із підконтрольними йому особами з метою збільшення загальної площі власного маєтку”.

Нагадаємо, протягом останнього часу прокурор Максим Роговенко стоїть за організацією тиску на підприємства Ірпеня, Бучі та Приірпіння з метою перешкоджання їх господарській діяльності та подальшого отримання неправомірної вигоди.

Місцеві активісти неодноразово називали Максима Роговенка “кілером у прокурорських погонах” у звязку з виконанням ним політичних та господарських замовлень, отриманням неправомірної вигоди від усунення конкурентів та політичних опонентів замовників.

Дії Роговенка мають системний та одноманітний характер. Характеризується в колективі як жадібний, колегам із замовлень віддає лише “крихти”. Дехто, не витримавши образливих подачок Роговенка навіть звільнився з прокуратури.

Колеги називають Роговенка “Макс Гниль” – через особливості його характеру та через постійне замовлення на робоче місце дешевих курей-гриль.

Більшість замовлень Роговенко намагається виконати руками своїх підлеглих, обіцяючи їм підвищення заробітної плати та обід в дорогому ресторані. Втім, замість смачного обіду його колег зазвичай чекає лише курка-гриль та пляшка оковитої. А Максим Роговенко тим часом продовжує оформлення квартир на своїх друзів, родичів та близьких. 

Також ЗМІ повідомляли про незаконне збагачення Роговенка, який уже має декілька квартир та комерційних приміщень у житлових комплексах скандального ірпінського забудовника Антона Мирончука. 

Це підтверджує інформація з програми GetConact, яка дозволяє ідентифікувати, як записаний той чи інший абонент у телефонній книзі інших абонентів.

21 січня 2019 року заступника прокурора Ірпеня Максима Роговенка хтось із користувачів записав як “Максім 21.01. Комерція Чехов”. Так записати мобільний контакт Роговенка міг хтось із орендарів, які винаймають у заступника ірпінського прокурора комерційні приміщення у ЖК “Чехов парк”. Також прокурор Максим Роговенко здає в оренду квартири, які не відображені в його декларації. В одного з абонентів Роговенко записаний як “Максим (хозяин кв.)”.

Забудовник цього комплексу – Антон Мирончук, який разом зі своєю компанією “Орлан-Інвест Груп” є найбільшим неплатником пайової участі до бюджету Ірпеня. Станом на сьогодні заборгованість Мирончука та “Орлан-Інвест Груп” перед міським бюджетом склала понад 13 мільйонів гривень.

У зв’язку з шахрайськими діями Антона Мирончука прокуратура Ірпеня відкрила кримінальне провадження, але наступного дня без жодних слідчих дій його закрила. Таке рекордне за швидкістю закриття провадження відбулося за вказівкою заступника прокурора Ірпеня Максима Роговенка та Києво-Святошинського місцевого прокурора Юрія Дмитруня. Ці факти пояснюють те, звідки саме у прокурора Максима Роговенка з’явилися комерційні приміщення у ЖК “Чехов Парк” та квартири в інших комплексах забудовника Антона Мирончука.