Лисаченко Анастасія Сергіївна

Анастасія Лисаченко фігурантом кримінальних проваджень по розкраданню землі Лісової Бучі, рідною сестрою Лисаченко Наталії Сергіївни – коханки Олексія Зіневича та підставною особою, на яку Зіневич оформляє земельні ділянки та комерційні підприємства.

На Лисаченко Анастасію Сергіївну було оформлено 0,1 га в Лісовій Бучі. Ще до прийняття Бучанською міською радою рішення про затвердження документації із землеустрою Лисаченко Анастасії Сергіївні, на її земельній ділянці Олексій Зіневич незаконно збудував маєток. Фактично, Зіневич обгородив чотирьохметровим капітальним парканом землю комунальної власності, яка ще не була передана Анастасії Лисаченко.

Лисаченко Анастасія Сергіївна

Ще одну ділянку 0,1 га на вже обгородженій Зіневичем землі комунальної власності отримала рідна сестра Лисаченко Анастасії Сергіївни – Наталії Лисаченко. Цю ділянку, яка знаходиться поруч із ділянкою Анастасії Лисаченко та іншими ділянками Зіневича за “дивним співпадінням” Анастасія Лисаченко продала тому ж таки Олексію Зіневичу.

За позовом заступника Київського обласного прокурора Ірпінський міський суд арештував земельні ділянки Зіневича Олексія Олексійовича. Втім, після арешту Зіневич попри рішення суду продовжив використання земельних ділянок та проводить додаткові будівельні роботи на ділянках. Зокрема, Олексій Зіневич побудував капітальний паркан навколо маєтку, загородивши міську вулицю Ганни Барвінок.

Рідна сестра Анастасії Лисаченко – Наталія Лисаченко фігурує у “візовому” скандалі Олексія Зіневича. Через причетність до тиску на свободу слова та участь у системних корупційних махінаціях із незаконним виділенням землі в місті Буча, США позбавили Олексія Зіневича візи. Зіневич разом із Наталією Лисаченко здійснювали переліт Київ-Париж-Майямі для того, щоб Лисаченко змогла народити в Майямі дитину. Втім, Олексія Зіневича не пустили на рейс Париж-Майямі через анулювання його візи до США. Зіневичу довелося повернутися до Києва, а Наталія Лисаченко успішно полетіла до США.

Новини

Провайдер «Бест» більше не надаватиме послуг телебачення

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила провайдеру «Бест», який належить Олексію Зіневичу, попередження за ретрансляцію...

Мій розчарований погляд на “Погляд”

Чи бачить "Погляд" колоду у власному оці, чи помічає лише в інших тріски?! Навіть пам’ятаючи про все...

Кандидат від партії “УДАР” у Ірпені хотів вибити всі зуби активісту

Людина, яка є кандидатом від партії "УДАР" в Ірпені, погрожувала місцевому громадському активісту нанесенням тяжких тілесних ушкоджень.

В Ірпені партія “Удар” об’єдналася з ОПЗЖ

Кандидат від політичної партії “Удар” Олексій Зіневич провів спільну зустріч з виборцями з кандидатом від партії “Опозиційна...