Лисаченко Наталія Сергіївна

Наталія Лисаченко фігурантом кримінальних проваджень по розкраданню землі Лісової Бучі, коханкою Олексія Зіневича та підставною особою, на яку Зіневич оформляє земельні ділянки та комерційні підприємства.

На Лисаченко Наталію Сергіївну було оформлено 0,1 га в Лісовій Бучі. Ще до прийняття Бучанською міською радою рішення про затвердження документації із землеустрою Лисаченко Наталії Сергіївні, на її земельній ділянці Олексій Зіневич незаконно збудував маєток. Фактично, Зіневич обгородив чотирьохметровим капітальним парканом землю комунальної власності, яка ще не була передана Наталії Лисаченко.

Ще одну ділянку 0,1 га на вже обгородженій Зіневичем землі комунальної власності отримала рідна сестра Наталії Лисаченко – Лисаченко Анастасія Сергіївна. Цю ділянку, яка знаходиться поруч із ділянкою Наталії Лисаченко та іншими ділянками Зіневича за “дивним співпадінням” Анастасія Лисаченко продала тому ж таки Олексію Зіневичу.

За позовом заступника Київського обласного прокурора Ірпінський міський суд арештував земельні ділянки Зіневича Олексія Олексійовича. Втім, після арешту Зіневич попри рішення суду продовжив використання земельних ділянок та проводить додаткові будівельні роботи на ділянках. Зокрема, Олексій Зіневич побудував капітальний паркан навколо маєтку, загородивши міську вулицю Ганни Барвінок.

Наталія Лисаченко фігурує у “візовому” скандалі Олексія Зіневича. Через причетність до тиску на свободу слова та участь у системних корупційних махінаціях із незаконним виділенням землі в місті Буча, США позбавили Олексія Зіневича візи. Зіневич разом із Наталією Лисаченко здійснювали переліт Київ-Париж-Майямі для того, щоб Лисаченко змогла народити в Майямі дитину. Втім, Олексія Зіневича не пустили на рейс Париж-Майямі через анулювання його візи до США. Зіневичу довелося повернутися до Києва, а Наталія Лисаченко успішно полетіла до США.

Лисаченко Наталія Сергіївна

Лисаченко Наталія Сергіївна є “фунтом” Олексія Зіневича у кількох комерційних компаніях:

  1. Телерадіокомпанія “САТУРН”, код ЄДРПОУ 24215260. Засновники: Зіневич Олексій Олексійович (98%), Лисаченко Наталія Сергіївна (2%). Підприємство зареєстроване і сплачує податки у місті Буча Київської області. Керівник підприємства – Маляренко Ярослав Олександрович, який є фігурантом кримінального провадження про привласнення бюджетних коштів у розмірі 1,5 млн грн.
  2. Товариство з обмеженою відповідальністю “Бест Буча”, код ЄДРПОУ 40797669. Засновники: Зіневич Олексій Олексійович (90%), Лисаченко Наталія Сергіївна (10%). Підприємство зареєстроване і сплачує податки у місті Буча Київської області. Керівник підприємства – Зіневич Олексій Олексійович.
  3. Туристична агенція “Мінт Тревел”, код ЄРПОУ 40798196. Засновники: Зіневич Олексій Олексійович (50%), Лисаченко Наталія Сергіївна (50%). Підприємство зареєстроване і сплачує податки у місті Буча Київської області. Керівник підприємства Лисаченко Наталія Сергіївна.

Втім, Зіневич розкладає “яйця” у різні кошики і не довіряє весь свій бізнес лише Наталії Лисаченко. У кількох важливих для нього компаніях співзасновником є колишня дружина Олексія Зіневича – Зіневич Оксана Олександрівна:

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю “Бестсервісбуд”, код ЄДРПОУ 37696459. Засновники: Зіневич Олексій Олексійович (50%), Зіневич Оксана Олександрівна (50%). Підприємство перебуває у стані припинення.
  2. Товариство з додатковою відповідальністю “Компанія “Бест”, код ЄДРПОУ 33482632. Засновники: Зіневич Олексій Олексійович (50%), Зіневич Оксана Олександрівна (50%).

Попри відносини з Наталією Лисаченко Олексія Зіневича в Бучі називають “Льоша Зіна”. Причина банальна проста – Зіневич хоч і намагався приховувати свою сексуальну орієнтацію, втім, багато місцевих жителів знають про його гомосекуальні вподобання. Небагато людей знають про перший гомосексуальний досвід в житті Олексія. Втім, хлопцем Зіневича називають Ярослава Маляренка, якого Зіневич прихистив на своєму телеканалі “Погляд”, де Маляренко керує журналістами.

Новини

Прокуратура викликає Зіневича до суду, щоб забрати вкрадену землю в Бучі

23 квітня цього року в Ірпінському міському суді відбудеться засідання щодо повернення ділянок в Бучі до земель запасу, які незаконно...

Палії сухостою на річці Ірпінь назвали поліції замовника підпалу, – джерело

Поліція затримала двох молодиків, які можуть бути причетними до підпалу сухостою на березі річки Ірпінь. Вирішується питання...

Керівництво «Слуги народу» про Зіневича: «Зараз дуже багато вештається політичних аферистів»

Наразі дуже багато політичних аферистів намагаються прикриватися тим, що мають домовленості з партією «Слуга народу». Про це,...

Суд зобов’язав Києво-Святошинську прокуратуру розслідувати крадіжку вулиці в Бучі

Києво-Святошинська місцева прокуратура Київської області відкриє кримінальне провадження щодо захоплення скандальновідомим бізнесменом Олексієм...