Олексій Зіневич просить суд заборонити, щоб його називали «Льоша-Зіна»

0
616

Скандальний ірпінський бізнесмен і власник телеканалу «Погляд» та інтернет-провайдера «Бест» Олексій Зіневич подав позов до суду через пост у соцмережі, де його названо «Льоша-Зіна». Він вимагає захистити свою честь та гідність. По це Зіневич написав на своїй сторінці на Facebook, повідомляє 04597.

Як відомо, учасник АТО Антон Головенко нещодавно викрив джерела фінансування телеканалу «Погляд», яким володіє Зіневич. Стало відомо, що вони тягнуться до людей з команди Саші Януковича та сепаратистів. «Швидше за все, Зіневич пішов на союз із сепаратистами для отримання влади на Київщині. Та це не вперше. Раніше Зіневич, якого в регіоні називають «Льоша Зіна», купив у екс-Генпрокурора регіонала Геннадія Васильєва телеканал на Київщині», – йдеться у пості АТОвця на його сторінці у Facebook.

Антон Головенко оперативно відповів на повідомлення Зіневича про позов на нього до суду: «Є у мене ще деяка новина… Мені сьогодні стало відомо, що відомий у нашому місті брехун Олексій Зіневіч подав на мене до суду … Це саме тей Зіневич, який протягом останніх років виливає тонни бруду на місцевих участників АТО.. Це саме той Зіневич, який використовує свій медіаресурс для маніпуляції свідомістю громадян. Це саме той Зіневич, який в 14 році «обісраний» ховався від призову до військової служби… Це саме той Зіневич, який поставив посеред міста свою агітаційну палатку і чхав він на думку містян… Це той Зіневич, який проплачував акції біля міської ради та долучав до цього дітей!!!! Це саме той Зіневич, який випустив газету тиражем 75000 тис., щоб тільки дискредитувати наш захід «Кава з Шевченком», який був направлений на об’єднання громади… Це саме той Зіневич, який в своїх брудних компаніях використовує тему «приїзжі та корінні жителі» щоб розділити громаду!!! Це той Зіневич, який не доплатив сотні тисяч гривень до бюджету міста… Це той Зіневич, який образився на Карплюка за те, що той не підіграв йому у створенні монополії на мережу Інтернет…. Мені особисто начхати на його нетрадиційну орієнтацію, про яку говорять люди. У нас вільна держава, але в суді це для нього не буде як пом’якшуюча обставина. Олексій Зеневіч, ти хотів суду? Ти його отримаєш!!! До суду так до суду!!!”

Нагадаємо, що Олексій Зіневич є фігурантом кримінальних проваджень, якого звинувачують у розкраданні землі Бучанської громади. Протягом останніх років Зіневич на підставних осіб отримав у Лісовій Бучі понад 1,6 га землі лісового фонду. Він огородив цю територію чотирьохметровим парканом разом із ділянками, які належать до комунальної власності, а також загородив одну з вулиць міста Буча.

Раніше Зіневича звинувачували в боротьбі зі свободою слова, в недопуску журналістів на заходи, в блокуванні провайдером «Бест» новинних інтернет-видань.