Самозахоплення лісних ділянок Бучі триває: мешканці влаштували протести

0
393

Бучанський ліс на Київщині продовжують знищувати спільники скандального мера міста Анатолія Федорука.

Як розповів для OBOZREVATEL депутат Бучанської міської ради Олександр Таможній, місцеві жителі обурені аферою, завдяки якій власник телеканалу “Погляд” Олексій Зіневич збільшив свої статки за рахунок декількох ділянок бучанської землі, яку оцінюють у мільйони гривень.

“29 листопада відбулася сесія Бучанської міської ради, де міський голова Анатолій Федорук сказав, що ці земельні ділянки виділяються АТОвцям. Депутати завжди підтримують наших героїв, завжди йдуть на зустріч. Але журналісти провели розслідування і виявилося, що мер просто розрахувався за свій PR із власником телеканалу “Погляд”, який на нього працює”, — зазначив депутат.

Таким чином випадки самозахоплення лісових територій фіксуються в самому передмісті Бучі, незважаючи на обіцянки Генерального прокурора України Юрія Луценка повернути землі лісового фонду у власність держави.

Як повідомив Таможній, незважаючи на зусилля місцевої громади зупинити масову забудову акваторії річки Ірпінь, слідство у кримінальній провадженню у справі мера Бучі зупинилося, і він досі перебуває на своїй посаді.

Земельна ділянка в бучанському лісі

7 грудня місцеві жителі вчергове зібралися на акцію протесту. Вони розповіли, що побудовано приватний житловий комплекс на ділянках, які Бучанська міська рада виділила на підставних осіб з різних регіонів України. За фактом спочатку з’явився будинок, а потім вже Бучанська міськрада виділила землю під нього.

Дії мера жителі називають свавіллям і вимагають максимального розголосу схем, якими, зокрема, скористався Олексій Зіневич.

Бучанців підтримав депутат Олександр Таможній. Він нагадав, що ліси України є національним багатством, мають обмежене експлуатаційне значення і підлягають державному обліку та охороні.