Самозахоплення лісних ділянок Бучі триває: мешканці влаштували протести

Бучанський ліс на Київщині продовжують знищувати спільники скандального мера міста Анатолія Федорука.

Як розповів для OBOZREVATEL депутат Бучанської міської ради Олександр Таможній, місцеві жителі обурені аферою, завдяки якій власник телеканалу “Погляд” Олексій Зіневич збільшив свої статки за рахунок декількох ділянок бучанської землі, яку оцінюють у мільйони гривень.

“29 листопада відбулася сесія Бучанської міської ради, де міський голова Анатолій Федорук сказав, що ці земельні ділянки виділяються АТОвцям. Депутати завжди підтримують наших героїв, завжди йдуть на зустріч. Але журналісти провели розслідування і виявилося, що мер просто розрахувався за свій PR із власником телеканалу “Погляд”, який на нього працює”, — зазначив депутат.

Таким чином випадки самозахоплення лісових територій фіксуються в самому передмісті Бучі, незважаючи на обіцянки Генерального прокурора України Юрія Луценка повернути землі лісового фонду у власність держави.

Як повідомив Таможній, незважаючи на зусилля місцевої громади зупинити масову забудову акваторії річки Ірпінь, слідство у кримінальній провадженню у справі мера Бучі зупинилося, і він досі перебуває на своїй посаді.

Земельна ділянка в бучанському лісі

7 грудня місцеві жителі вчергове зібралися на акцію протесту. Вони розповіли, що побудовано приватний житловий комплекс на ділянках, які Бучанська міська рада виділила на підставних осіб з різних регіонів України. За фактом спочатку з’явився будинок, а потім вже Бучанська міськрада виділила землю під нього.

Дії мера жителі називають свавіллям і вимагають максимального розголосу схем, якими, зокрема, скористався Олексій Зіневич.

Бучанців підтримав депутат Олександр Таможній. Він нагадав, що ліси України є національним багатством, мають обмежене експлуатаційне значення і підлягають державному обліку та охороні.

Новини

Провайдер «Бест» більше не надаватиме послуг телебачення

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила провайдеру «Бест», який належить Олексію Зіневичу, попередження за ретрансляцію...

Мій розчарований погляд на “Погляд”

Чи бачить "Погляд" колоду у власному оці, чи помічає лише в інших тріски?! Навіть пам’ятаючи про все...

Кандидат від партії “УДАР” у Ірпені хотів вибити всі зуби активісту

Людина, яка є кандидатом від партії "УДАР" в Ірпені, погрожувала місцевому громадському активісту нанесенням тяжких тілесних ушкоджень.

В Ірпені партія “Удар” об’єдналася з ОПЗЖ

Кандидат від політичної партії “Удар” Олексій Зіневич провів спільну зустріч з виборцями з кандидатом від партії “Опозиційна...