В Ірпені партія “Удар” об’єдналася з ОПЗЖ

0
563

Кандидат від політичної партії “Удар” Олексій Зіневич провів спільну зустріч з виборцями з кандидатом від партії “Опозиційна платформа За життя!” Андрієм Поліщуком. На думку місцевих активістів, це повна дискредитація бренду партії “Удар” на Київщині напередодні місцевих виборів.

Справа в тому, що партія “Удар” розраховує на патріотичний електорат і фактично бореться за голоси виборців на одному електоральному полі разом зі “Свободою”, “Європейською солідарністю” та “Правим сектором”. Тому, спільна агітація разом із партією “Опозиційна платформа За життя!” негативно вплине на рейтинги партії “Удар” по всій Київській області.

Як відомо, поліція Ірпеня розслідує десятки кримінальних проваджень по дерибану землі Лісової Бучі. Головним фігурантом цих справ є Олексій Зіневич. Щоб уникнути кримінальної відповідальності за скоєне раніше, Зіневич вирішив купити собі місце в списку партії “Слуга народу”, але його туди не взяли через “зашквареність” такого кандидата.

Більшість кримінальних проваджень по Зіневичу стосуються незаконного виділення земельних ділянок на підставних осіб в місті Буча. Протягом кількох років Зіневич безкоштовно отримав у власність понад 1,6 га. Здебільшого, на працівників свого провайдера “Бест”, на свою сестру та на свою тодішню коханку.

При цьому він незаконно захопив бучанську вулицю Ганни Барвінок, загородивши її чотириметровим парканом. Тепер цією вулицею не може проїхати жоден житель Бучі.

Так мер Бучі Федорук розрахувався комунальною землею із Зіневичем за негативні сюжети про Ірпінь і позитивні сюжети про Бучу на кишеньковому каналі Зіневича “Погляд”.

Київська обласна прокуратура подала в суд позов, яким вимагає повернути незаконно отримані ділянки Зіневича у власність бучанської громади. При цьому, Ірпінський міський суд заарештував ці ділянки.

Після корупційних скандалів, США позбавили Олексія Зіневича візи, а Київський апеляційний суд залишив під арештом земельні ділянки під маєтком Зіневича в Лісовій Бучі.

Після того, як Зіневичу не вдалося піти в Ірпінську міську раду від партії “Слуга народу”, він почав бігати по різних партіях, щоб вони дали йому можливість балотуватися. Таким чином він увів у оману керівництво “Удару”, пообіцявши їм рекламні ролики на “Погляді”. Зіневич замовчав перед керівництвом “Удару” інформацію про те, що він є фігурантом кримінальних проваджень і що балотування в Ірпінську міську раду йому потрібне для закриття кримінальних справ.

Коли кілька днів тому про балотування “зашквареного” Зіневича від “Удару” дізнався Кличко, це викликало у нього шалене невдоволення. Але кандидатів партія могла зняти лише до 5 жовтня…

Втім, у штабі “Удару” серйозно переживають щодо того, що високий антирейтинг Зіневича та його боротьба з Ірпінською громадою негативно вплине на рейтинг “Удару”. Адже персона він дуже скандальна та неврастенична.

Не складається у Зіневича і з журналістами. Його охоронці публічно нападали на журналістів під час проведення круглого столу про перспективи розвитку Ірпінського регіону та силою виганяли із зали працівників ЗМІ.

Ще одна проблема Зіневича – це обмеження свободи слова для жителів Ірпеня. Його неодноразово звинувачували у блокуванні інтернет-сайтів засобів масової інформації через провайдера “Бест”. У 2016 році за наказом Олексія Зіневича для користувачів “Бест” були заблоковані сайти “Зоря Приірпіння”, “Ірпінь онлайн”, “Правда Ірпеня” і офіційний ресурс Ірпінської міської ради. Під натиском громадськості Зіневич здався і був змушений розблокувати ресурси.

Однак в 2018 році “Бест” вдруге незаконно заблокував “Правду Ірпеня”. Сталося це після того, як сайт опублікував серію викривальних матеріалів про причетність Зіневича до дерибану землі та незаконної вирубки дерев в Лісовій Бучі. І тільки після публічних заяв громадських організацій, відповідних публікацій Інституту масової інформації та інтернет-видання “Детектор медіа”, сайт “Правда Ірпеня” розблокували.