Головенко: моїх рідних “тероризує” канал “Погляд”

0
469

Рідних і близьких голови Громадської ради учасників АТО Антона Головенка тероризують журналісти телеканалу “Погляд”. Вони приїздять до його батьків і, за його словами, доводять їх до інсульту.

“Сьогодні мені стало відомо, що моїх рідних, які проживають на Житомирщині, почав тероризувати телеканал “Погляд”. Вони приїздять до моїх батьків і навмисне доводять їх до інсульту”, – розповів Головенко на своїй сторінці у соцмережі.

Як відомо, Олексія Зіневича неодноразово звинувачували у обмеженні свободи слова та блокуванні інтернет-сайтів засобів масової інформації через провайдера “Бест”. У 2016 році за наказом Олексія Зіневича для користувачів “Бесту” були заблоковані сайти “Зоря Приірпіння”, “Ірпінь онлайн”, “Правда Ірпеня” та офіційний ресурс Ірпінської міської ради. Під натиском громадськості Зіневич здався та був змушений розблокувати ресурси.

Проте у 2018 році “Бест” вдруге незаконно заблокував “Правду Ірпеня”. Сталося це після того, як сайт оприлюднив серію викривальних матеріалів щодо причетності Зіневича до дерибану землі та незаконної вирубки дерев у Лісовій Бучі. І тільки після публічних заяв громадських організацій, відповідних публікацій Інституту масової інформації та інтернет-видання “Детектор медіа”, сайт “Правду Ірпеня” розблокували.

Як повідомляє сайт “Моя Київщина”, за інформацією громадської організації “Інститут масової інформації”, охоронці Олексія Зіневича привселюдно нападали на журналістів під час проведення круглого столу щодо перспектив розвитку Ірпінського регіону. Звичайно, за винятком тих, хто на нього працює. Більше того, журналістів силою виганяли із зали.

На думку Головенка, мета “Погляду” та Зіневича проста – психологічно на мене натиснути, щоб я не проводив активну виборчу кампанію, бо вони мене бояться. “Вони бояться, що я стану депутатом Ірпінської міської ради і підніму питання перед поліцією: чому вона не розслідує злочини команди Зіневича; чому замовчує розкрадання “Ірпіньзеленбуду” Ольгою Романівною; чому провайдер “Бест” наніс збитки житловому фонду міста понад 1 мільйон гривень, а Зіневич досі не поніс кримінальної відповідальності”, – зазначив Головенко.

“Я не боюся тиску, бо за останні роки звик бути в зоні ризику. У 2014 році на фронті. Цьогоріч очоливши Волонтерський штаб Ірпеня та допомагаючи пенсіонерам вижити в часи коронавірусу- та в багатьох інших питаннях. Але я не раджу Зіневичу продовжувати терор проти моїх батьків та близьких. Бо я чоловік і гідно постою за свою родину! Хай ця скотина має це на увазі. Слава Україні!”, – додав Антон Головенко.