“Погляд” збирає і ллє бруд на людей: кандидатка в мери Бучі про канал Зіневича

0
553

Кандидатка на посаду Бучанського міського голови від партії “Європейська солідарність” Катерина Українцева категорично відмовилася від участі у дебатах на телеканалі “Погляд”. За її словами, політика цього телеканалу не є незалежною і повністю модерується та координується власником телеканалу та міським головою Бучі Анатолієм Федоруком.

Українцева навела аргументи на користь свого рішення. 

“Тому що редакційна політика цього телеканалу не є незалежною і повністю модерується та координується власником телеканалу та діючим міським головою, який замовляє збирання бруду, яке ллється на мене з моменту мого висування кандидатом на посаду міського голови! Тому що журналісти цього телеканалу не дотримуються журналістської етики та намагаються взяти у мене інтерв’ю, вигадуючи надумані історії і ведуть себе вкрай невиховано! Цей канал має занадто низький рейтинг, щоб я ще витрачала власні кошти на участь у дебатах невідомого формату, невідомо з ким, і невідомо з якою метою. Телеканал постійно монтує сюжети, вирізаючи необхідні лише йому частини інтерв’ю і вставляючи коментарі людей, які поширюють недостовірну інформацію, не запитуючи від мене об’єктивної інформації. Зазначений телеканал та його власник принижує мої честь та гідність, допускаючи порушення Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, Цивільного кодексу України в частині проведення зйомок без мого дозволу та Закону України “Про інформацію”. Власник взагалі веде себе неадекватно, не як чоловік, а як неврівноважена людина, який допускає непристойні вислови та образи в мій бік”, – заявила Катерина Українцева.

Кандидатка на посаду Бучанського міського голови оприлюднила листування з представниками каналу, де останні відмовилися надавати відомості про головного редактора.

Як відомо, Олексія Зіневича неодноразово звинувачували у обмеженні свободи слова та блокуванні інтернет-сайтів засобів масової інформації через провайдера “Бест”. У 2016 році за наказом Олексія Зіневича для користувачів “Бесту” були заблоковані сайти “Зоря Приірпіння”, “Ірпінь онлайн”, “Правда Ірпеня” та офіційний ресурс Ірпінської міської ради. Під натиском громадськості Зіневич здався та був змушений розблокувати ресурси.

Проте у 2018 році “Бест” вдруге незаконно заблокував “Правду Ірпеня”. Сталося це після того, як сайт оприлюднив серію викривальних матеріалів щодо причетності Зіневича до дерибану землі та незаконної вирубки дерев у Лісовій Бучі. І тільки після публічних заяв громадських організацій, відповідних публікацій Інституту масової інформації та інтернет-видання “Детектор медіа”, сайт “Правду Ірпеня” розблокували.

Як повідомляє сайт “Моя Київщина”, за інформацією громадської організації “Інститут масової інформації”, охоронці Олексія Зіневича привселюдно нападали на журналістів під час проведення круглого столу щодо перспектив розвитку Ірпінського регіону. Звичайно, за винятком тих, хто на нього працює. Більше того, журналістів силою виганяли із зали.

Раніше голова Громадської ради учасників АТО Антон Головенко повідомив, що його рідних і близьких тероризують журналісти телеканалу “Погляд”. Вони приїздять до батьків і, за його словами, доводять їх до інсульту.