Скандальновідомий Олексій Зіневич привіз до міської ради “зелених чоловічків”

Сьогодні в Ірпені висадився десант “зелених чоловічків”. Майже сотня молодих людей у формі та балаклавах прийшли під Ірпінську міську раду на акцію, організовану власником провайдера “Бест” та каналу “Погляд” Олексієм Зіневичем. Про це розповіла в.о. міського голови Анастасія Попсуй, пише Правда Ірпеня.

“Хлопці не місцеві, завезені організовано кількома автобусами. На центральній площі ці псевдоактивісти влаштували справжній безлад: вигукували незрозумілі гасла, запалювали димові шашки, перелякали людей. Як бачимо, так званого громадського діяча Зіневича місцеві мешканці не підтримують, тому йому доводиться купляти “однодумців”. У той час, коли в країні іде війна, в 10-ти областях введено воєнний стан, справжні патріоти своєї країни гинуть на фронті, ці люди цинічно маніпулюють такими речами і намагаються розпалити ворожнечу у мирному місті. Ірпінь цього не допустить!”, – написала Анастасія Попсуй у соцмережі.

За її словами, за фактами вчиненого уже написано відповідні заяви у правоохоронні органи, СБУ, прокуратуру.

Нагадаємо, що власник компанії “Бест” Олексій Зіневич прославився незаконним отриманням земельних ділянок у Бучі, вирубкою дерев у Зеленій Бучі та скандалом зі “зливом” компанією “Бест” даних абонентів. Крім того, Олексія Зіневича звинувачують у прямих посяганнях на свободу слова у регіоні через блокування його провайдером регіональних інтернет-ресурсів.

Новини

Провайдер «Бест» більше не надаватиме послуг телебачення

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила провайдеру «Бест», який належить Олексію Зіневичу, попередження за ретрансляцію...

Мій розчарований погляд на “Погляд”

Чи бачить "Погляд" колоду у власному оці, чи помічає лише в інших тріски?! Навіть пам’ятаючи про все...

Кандидат від партії “УДАР” у Ірпені хотів вибити всі зуби активісту

Людина, яка є кандидатом від партії "УДАР" в Ірпені, погрожувала місцевому громадському активісту нанесенням тяжких тілесних ушкоджень.

В Ірпені партія “Удар” об’єдналася з ОПЗЖ

Кандидат від політичної партії “Удар” Олексій Зіневич провів спільну зустріч з виборцями з кандидатом від партії “Опозиційна...