Жителі Бучі знесли паркан навколо маєтку незаконного забудовника

Жителі міста Буча Київської області демонтували незаконно встановлений паркан навколо маєтку скандально відомого забудовника Олексія Зіневича, передає zik.ua.

Після знесення паркану активісти пікетували Бучанську міську раду з вимогою скасувати рішення від 29 листопада 2018 про незаконно виділені земельні ділянки. Також активісти побудували біля міськради з шматків огорожі Пам’ятник земельному дерибану.

«Сьогодні сотні бучанців вийшли до маєтку скандального забудовника Олексія Зіневича і демонтували там паркан. Уламки огорожі жителі міста привезли до Бучанської міської ради, де зробили з них Пам’ятник земельному дерибану. Під час війни на Сході, коли сотні місцевих військових і сімей загиблих героїв не отримують земельних ділянок, скандальний забудовник Зіневич має аж 7 ділянок в Лісовій Бучі. Таким чином, землею громади мер Бучі Анатолій Федорук незаконно розрахувався за позитивні сюжети на телеканалі «Погляд», власником якого є Олексій Зіневич», – повідомив депутат Бучанської міської ради Олександр Таможній.

Під Бучанською міськрадою з самого ранку також горіли шини, активісти встановили намети і планують основну акцію провести під час сесії 20 грудня.

«Звертаюся до всіх депутатів Бучанської міської ради з вимогою проголосувати за скасування рішення про виділення Олексію Зіневичу земельних ділянок на підставних осіб. Якщо депутати не підтримають це рішення, жителі міста будуть змушені прийти на сесію і вимагати відставки мера Бучі Анатолія Федорука, який пов’язаний із Зіневичем тісними корупційними зв’язками. Це підтверджує і той факт, що Федорук перед голосуванням 29 листопада сказав депутатам, що ці ділянки виділяються військовим, але в підсумку через підставних осіб вони знову опинилися у власності Олексія Зіневича», – додав Таможній.

Ділянка в Лісовій Бучі коштує до 15 тис доларів за сотку. Орієнтовна ринкова вартість виділеної Зіневичу землі сягає десятків мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Олексій Зіневич отримав 7 земельних ділянок в Лісовій Бучі, де вирубав лісові насадження і побудував маєток, захистивши його чотириметровим парканом.

Земельна ділянка за адресою м. Буча, вул. Грибоєдова, 2-Р з кадастровим номером 3210800000: 01: 087: 0115 у 2015 році була виділено Зіневич Галині Іванівні, яка 13 листопада 2018 подарувала її Зіневичу Олексію Олексійовичу. На цій земельній ділянці Зіневич побудував будинок площею 293,8 кв м.

Земельна ділянка за адресою м. Буча, вул. Грибоєдова, 2-П з кадастровим номером 3210800000: 01: 087: 0116 у 2015 році була виділено Зіневичу Олексію Олексійовичу. На цій земельній ділянці Зіневич побудував ще один будинок площею 348,4 кв м.

Земельна ділянка за адресою м. Буча, вул. Анни Борвінок, 5 з кадастровим номером 3210800000: 01: 087: 0117 у 2015 році була виділено Зіневич Наталії Олексіївні, яка 13.11.2018 року подарувала її Олексію Зіневичу.

Ще чотири земельні ділянки були виділені сесією Бучанської міськради 29 листопада 2018 Дубич Андрію Михайловичу, Поліщук Наталії Леонтіївні, офіційній коханці Зіневича Лисаченко Наталії Сергіївні та її рідній сестрі Лисаченко Анастасії Сергіївні.

Новини

Кандидат від партії “УДАР” у Ірпені хотів вибити всі зуби активісту

Людина, яка є кандидатом від партії "УДАР" в Ірпені, погрожувала місцевому громадському активісту нанесенням тяжких тілесних ушкоджень.

В Ірпені партія “Удар” об’єдналася з ОПЗЖ

Кандидат від політичної партії “Удар” Олексій Зіневич провів спільну зустріч з виборцями з кандидатом від партії “Опозиційна...

Ще один кандидат у мери Бучі відмовився від дебатів на каналі “Погляд”

Кандидат на посаду Бучанського міського голови від партії “Нові Обличчя” Аркадій Кобринець категорично відмовився від дебатів на...

“Погляд” збирає і ллє бруд на людей: кандидатка в мери Бучі про канал Зіневича

Кандидатка на посаду Бучанського міського голови від партії “Європейська солідарність” Катерина Українцева категорично відмовилася від участі у...