Зіневич першим із українських корупціонерів потрапив під санкції США

0
873

Першим із українських корупціонерів під американські санкції потрапив Олексій Зіневич, якого США позбавили візи до своєї країни ще наприкінці 2019 року. Про це сьогодні заявив депутат Ірпінської міської ради Андрій Літвинов.

«Сьогодні в черговий раз відмовив у коментарі телеканалу “Погляд”, власником якого є Олексій Зіневич, – розповів він. – Зіневич – типовий ірпінський невдаха, який у метаннях різними партіями розгубив у регіоні повагу до себе як до особистості, зокрема, підвів партію “Удар”, зазнавши нищівної поразки на місцевих виборах в Ірпені. При цьому він так і не зумів стати політиком, дискредитувавши себе як підприємця».

Літвинов нагадав, що Зіневич наприкінці 2019 року «першим з українських корупціонерів потрапив під санкції США». «США позбавили візи Олексія Зіневича за тиск на свободу слова та причетність до корупції у сфері земельних відносин. Він та його близьке оточення пожиттєво не отримають візи до США. Зіневич є фігурантом кримінальних проваджень щодо виділення на своїх підставних осіб 1,6 га в Лісовій Бучі. Його канал “Погляд” має непрозору природу фінансування незрозумілого походження. Крім цього, Зіневич ухиляється від сплати податків у великих розмірах, виплачуючи журналістам “Погляду” мінімальну заробітну платню в конвертах, що позбавляє журналістів соціальних гарантій», – зазначив депутат.

«Від Зіневича шарахаються, з ним усі порядні люди в регіоні намагаються не мати нічого спільного. Навіть фракція партії “Голос” робить усе для відмежування від одіозного діяча», – наголосив Андрій Літвинов.