Провайдер «Бест» більше не надаватиме послуг телебачення

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила провайдеру «Бест», який належить Олексію Зіневичу, попередження за ретрансляцію цілої низки російських телеканалів, повідомляє «Детектор медіа». За даними Нацради, цей провайдер транслював канали «Дикий»«Disney»«Gulli Girl»«Мама»«Amedia Hit»«Amedia». Також на вчорашньому засіданні регулятора йшлося про те, що «Бест» у новому році більше не надаватиме послуг телебачення.

Представник компанії повідомив, що вона планує незабаром подати до Нацради заяву про анулювання ліцензії провайдера телебачення. З початку наступного року клієнти «Бесту» зможуть користуватися лише інтернетом.

Нагадаємо, раніше «Бест» неодноразово ставав фігурантом гучних скандалів.

До 2015 року – в період, коли «Бест» мав, де-факто, монопольне становище в Ірпені – житловий фонд міста регулярно зазнавав збитків через вандальну поведінку його працівників. Бестівці пошкодили чимало покрівель, під’їздів, ліфтових шахт, дверей і замків у комунальних будинках. Жителі регіону були змушені звертатися до правоохоронних органів через порушення монополістом їхніх прав.

Олексій Зіневич не раз використовув свого провайдера як інструмент обмеження свободи слова. У 2016 р. для користувачів «Бесту» були заблоковані сайти «Зоря Приірпіння», «Ірпінь онлайн», «Правда Ірпеня» та офіційний сайт Ірпінської міської ради. Розблокувати їх Зіневич був змушений під тиском громадськості. У 2018 р. «Бест» удруге незаконно заблокував «Правду Ірпеня». Сталося це після того, як видання опублікувало серію викривальних матеріалів про Зіневича. І тільки після публічних заяв громадських організацій, публікацій Інституту масової інформації та «Детектора медіа» «Правда Ірпеня» була розблокована.

Цьогоріч Зіневич та компанія «Бест» стали фігурантами п’яти кримінальних проваджень через ухилення від сплати податків та військового збору на 2,8 млн грн.

Новини

Провайдер «Бест» більше не надаватиме послуг телебачення

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила провайдеру «Бест», який належить Олексію Зіневичу, попередження за ретрансляцію...

Мій розчарований погляд на “Погляд”

Чи бачить "Погляд" колоду у власному оці, чи помічає лише в інших тріски?! Навіть пам’ятаючи про все...

Кандидат від партії “УДАР” у Ірпені хотів вибити всі зуби активісту

Людина, яка є кандидатом від партії "УДАР" в Ірпені, погрожувала місцевому громадському активісту нанесенням тяжких тілесних ушкоджень.

В Ірпені партія “Удар” об’єдналася з ОПЗЖ

Кандидат від політичної партії “Удар” Олексій Зіневич провів спільну зустріч з виборцями з кандидатом від партії “Опозиційна...